Avatar
  • Pakiet Cisco Webex Control Hub Extended Security Pack jest już dostępny i umożliwia użytkownikom ochronę danych przed przypadkowymi nadużyciami i złośliwymi atakami, zapewniając jednocześnie najlepsze wrażenia z użytkowania. 
  • Rozwiązania Cisco Webex mogą być włączone do procesów biznesowych przedsiębiorstwa z zachowaniem najbardziej rygorystycznych norm bezpieczeństwa danych.  

 

Już dzisiaj z rozwiązań do komunikacji Cisco korzysta 95 procent firm z listy Fortune 500. Cisco jest też największą na świecie firmą zajmującą się cyberbezpieczeństwem. Łącząc doświadczenia obu tych rynków, firma stale rozwija swoje produkty tworząc cyfrową współpracę jeszcze bezpieczniejszą.  

 

Cisco wychodzi naprzeciw potrzebom biznesu, szyfrując dane użytkowników w każdym momencie (end-to-end), czyli zarówno w trakcie ich przesyłania, „spoczynku” i wykorzystania. Firma stosuje także wielowarstwowe zabezpieczenia, które są stale sprawdzane i monitorowane w celu zapewnienia zgodności z wyśrubowanymi wymogami wewnętrznymi organizacji i wysokimi standardami branżowymi.  

 

Dokładając kolejną cegiełkę do bezpieczeństwa ery cyfrowej, Cisco ogłasza wprowadzenie pakietu Cisco Webex Control Hub Extended Security Pack, który oferuje pełny zestaw funkcjonalności Cisco Cloudlock CASB dla aplikacji Webex Teams z natywnymi funkcjami anty-malware’owymi dostępnymi dla platformy Webex wspieranymi przez opracowany przez zespół ds. cyberbezpieczeństwa Cisco Talos zestaw narzędzi antywirusowych ClamAV dostępny w chmurze Webex Cloud.  

 

Główne wyróżniki pakietu to m.in.:  

 

  • Łatwość zakupu i wdrożenia. Klienci mogą zakupić nowy, pionowo zintegrowany zestaw usług bezpieczeństwa w ramach subskrypcji Webexdzięki czemu mogą go wdrożyć łatwo i od ręki.   

 

  • Umożliwia współpracę w ramach organizacji. Pakiet ten został zaprojektowany z myślą o współpracy w ramach struktur przedsiębiorstw – Cloudlock CASB wspiera zapobieganie utracie danych (polityka DLP), która dodatkowo chroni użytkowników nawet wtedy, gdy współpracują oni poza organizacją. 

 

  • Kompleksowa ochrona przed złośliwym oprogramowaniem. Rozwiązanie anty-malware chroni przed trojanami, złośliwym oprogramowaniem typu ransomware i innymi atakami – nawet wtedy, gdy użytkownicy korzystają z urządzeń osobistych lub innych niezarządzanych z poziomu organizacji czy współpracują z użytkownikami zewnętrznymi. 

 

Rozwiązania do współpracy Cisco docenione przez Gartnera 

 

Nowości w obszarze bezpieczeństwa w rozwiązaniach do komunikacji Cisco zbiegają się z ogłoszeniem najnowszej odsłony raportu Gartnera Magic Quadrant for Meeting Solutionsgdzie Cisco jest liderem w zakresie rozwiązań do współpracy. Firma regularnie zajmuje wysokie noty w zestawieniu od początku jego obecności na rynku. W tegorocznej edycji autorzy docenili rozwiązania firmy w zakresie pełnej wizji rozwoju technologii oraz zdolności do wdrożenia w biznesie.  

 

To wyróżnienie jest potwierdzeniem wizji firmy dotyczącej ścieżki rozwoju nowoczesnych narzędzi do współpracy” – powiedział Abhay Kulkarni, wiceprezes Cisco Webex Meetings. „Wierzymy, że połączenie możliwości zaawansowanej komunikacji video, usług hybrydowych i najwyższego poziomu bezpieczeństwa, także ze wsparciem usług kognitywnych, to dobrze obrany kierunek rozwoju usługi Webex”, dodał Kulkarni 

 

Więcej informacji znajdą Państwo na blogu: https://blogs.cisco.com/collaboration/do-the-impossible-deliver-the-best-collaboration-experience-and-secure-sensitive-data-with-ciscos-extended-security-pack