Avatar

Cisco ogłosiło, że Rodney Clark dołączy do firmy i obejmie stanowisko starszego wiceprezesa ds. partnerstw oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Rodney Clark jest menedżerem z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i biznesie, w tym w kanałach partnerskich. Na każdym etapie swojej kariery prowadził transformacje na dużą skalę, często wspierając przy tym rozwój kanałów partnerskich, a także dał się poznać jako skuteczny i empatyczny lider, który rozwijał różnorodne zespoły.

W nowej roli, Clark będzie wzmacniał i rozwijał globalny ekosystem partnerów Cisco, umacniał pozycję firmy na rynku usług zarządzanych i chmurowych, a także pomagał Cisco i jej partnerom maksymalizować ogromne możliwości w segmencie małych i średnich firm.

Podczas prawie 25-letniej kariery w Microsoft, Rodney Clark zajmował różne stanowiska kierownicze w zakresie sprzedaży, w tym funkcję wiceprezesa ds. korporacyjnych, globalnej sprzedaży kanałowej i szefa kanału. Przed Microsoft spędził dziewięć lat w IBM na stanowiskach związanych ze sprzedażą, marketingiem i zarządzaniem. Ostatnio zajmował stanowisko Chief Commercial Officer w Johnson Controls.

Odnosząc się do nominacji, Jeff Sharritts, EVP i Chief Customer and Partner Officer w Cisco, powiedział: “Jestem niesamowicie dumny z pracy, jaką wykonaliśmy z naszym ekosystemem partnerów w ciągu ostatnich 25 lat, a także z wartości biznesowej, jaką pomogliśmy stworzyć naszym wspólnym klientom. Rodney jest właściwym liderem we właściwym czasie, który opierając się na tym, co już udało nam się zbudować, wprowadzi nasze partnerstwa w nowe czasy”.

Więcej informacji na blogu Jeffa Sharrittsa: https://blogs.cisco.com/news/cisco-welcomes-rodney-clark-to-lead-global-partner-sales