Avatar

Najważniejsze informacje:

  • Nowe, bezprzewodowe słuchawki douszne Bang & Olufsen Cisco 950 są wyposażone w funkcje o kluczowym znaczeniu dla dzisiejszego hybrydowego stylu pracy, w tym ulepszone zabezpieczenia i funkcję zarządzania urządzeniami dla firmowych zespołów IT.
  • Słuchawki douszne mogą płynnie współpracować i są zoptymalizowane pod kątem spotkań i połączeń przez Cisco Webex.
  • Klienci skorzystają również z wysokiej jakości dźwięku, luksusowego wzornictwa, niezrównanego komfortu i dopasowania, które są znakiem rozpoznawczym urządzeń Bang & Olufsen.

ANAHEIM, Kalifornia, 25 października 2023 r. – Cisco i Bang & Olufsen zaprezentowały nowe bezprzewodowe słuchawki douszne wyposażone w funkcje klasy korporacyjnej, dostosowane do potrzeb mobilnych profesjonalistów. Kontynuując współpracę mającą na celu zapewnienie klientom najwyższej jakości wrażeń dźwiękowych, niezależnie od tego, czy są w domu, w pracy czy w podróży, Bang & Olufsen Cisco 950 zapewnia wysokiej klasy estetykę i doskonały dźwięk w połączeniu z zaawansowanymi funkcjami bezpieczeństwa i zarządzania sprzętem.

Najnowsze słuchawki są rozszerzeniem partnerstwa Cisco i Bang & Olufsen, które odpowiada na rosnące oczekiwania klientów dotyczące wielofunkcyjnych urządzeń, które pasują do ich stylu życia w pracy i poza nią. Ponieważ praca hybrydowa nadal umożliwia elastyczność w sposobie i miejscu jej wykonywania, Bang & Olufsen Cisco 950 zapewnia krystalicznie czysty dźwięk dla płynnej współpracy z dowolnego miejsca. Słuchawki douszne są w pełni zarządzalne na platformie Cisco Control Hub, zapewniając działom IT lepszą widoczność i kontrolę nad całą flotą urządzeń do współpracy i urządzeń peryferyjnych.

“Pracownicy potrzebują profesjonalnych rozwiązań technologicznych, które umożliwiają pracę z dowolnego miejsca, ponieważ firmy nadal korzystają z elastyczności pracy hybrydowej” – powiedział Snorre Kjesbu, starszy wiceprezes i dyrektor generalny Webex Devices w Cisco. “Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z B&O, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia dźwiękowe dzięki szerokiej funkcjonalności oraz ponadczasowemu wzornictwu i kunsztowi”.

“Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z Cisco, aby dostarczyć Bang & Olufsen Cisco 950” – powiedział Duncan McCue, wiceprezes ds. rozwoju biznesu i partnerstw strategicznych w Bang & Olufsen. “Wyposażone w zaawansowane funkcje Cisco do bezpiecznej współpracy i niezrównane możliwości Bang & Olufsen w zakresie innowacji i projektowania dźwięku, te słuchawki douszne są idealne dla pracowników hybrydowych, którzy chcą wciągających wrażeń dźwiękowych”.

 Kluczowe cechy Bang & Olufsen Cisco 950 obejmują:

  • Ulepszoną łączność i funkcjonalność: dzięki długiej żywotności baterii, wysokiej jakości dźwięku, adaptacyjnej aktywnej redukcji szumów, dousznym powiadomieniom głosowym, nausznym elementom sterującym i Bluetooth 5.2 do szybkiego parowania, słuchawki Bang & Olufsen Cisco 950 zapewniają najwyższy komfort użytkowania.
  • Funkcje bezpieczeństwa i zarządzania na poziomie urządzeń klasy korporacyjnej: administratorzy IT mogą z łatwością utrzymywać i bezpiecznie aktualizować urządzenie w ramach Control Hub Webex, centralnego pulpitu nawigacyjnego dla urządzeń do współpracy Cisco i usług Webex. Mogą również uzyskać cenne informacje na temat inwentaryzacji i wykorzystania urządzeń, aby zmaksymalizować zwrot z inwestycji.
  • Rozszerzone możliwości współpracy: Bang & Olufsen Cisco 950 jest zoptymalizowany pod kątem środowiska Webex i doskonale współpracuje z innymi urządzeniami Cisco, z kontrolą połączeń i priorytetyzacją połączeń i spotkań. Słuchawki douszne są również niezależne od platformy i są w stanie szybko i jednocześnie sparować się z urządzeniami z systemem Android i iOS bez utraty jakości dźwięku.
  • Odpowiednie dopasowanie: Słuchawki douszne mają elegancką, ergonomiczną konstrukcję, a także cztery zestawy silikonowych końcówek i jedną parę końcówek piankowych zapewniających wygodę i dopasowanie w zależności od preferencji.

Dostępność

 

Słuchawki Bang & Olufsen Cisco 950 będzie można zamawiać od listopada. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę produktu Bang & Olufsen Cisco 950, a aby zobaczyć pełną ofertę zestawów słuchawkowych Cisco, kliknij tutaj.