Avatar

Najważniejsze informacje:

  • Cisco rozszerza swoją ofertę usług Customer Experience (CX), wprowadzając na rynek Cisco Lifecycle Services w modelu subskrypcyjnym.
  • Nowa oferta pomaga organizacjom dostosować inwestycje do celów biznesowych, technologicznych i operacyjnych.
  • Usługi obejmują trzy różne poziomy pomocy dla klientów, od działalności doradczej, po pełne zaangażowanie w realizowany projekt.

Warszawa, 29 sierpnia 2023 r. – Cisco ogłosiło dostępność usług Cisco Lifecycle Services, które rozszerzają ofertę rozwiązań dla firm oraz administracji rządowych. Usługi Cisco Lifecycle Services, m.in. dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, pomogą podmiotom z całego świata szybciej i skuteczniej optymalizować rozwój.

Cisco Lifecycle Services pomagają organizacjom szybciej skalować strategie wykorzystania technologii, dając im dostęp do ekspertów Cisco, głębokich wniosków opartych na sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym oraz pomiarów w celu raportowania kluczowych wskaźników wydajności (KPI) współdefiniowanych z Cisco.

“Coraz częściej organizacje potrzebują elastyczności w korzystaniu z usług, aby móc dostarczać swoim klientom większą wartość i lepsze doświadczenia” – powiedziała Leslie Rosenberg, wiceprezes ds. usług cyklu życia sieci i usług infrastrukturalnych w IDC. “Oferta Cisco Lifecycle Services daje firmom możliwość dostosowania priorytetów do jasnych i wymiernych wyników, aby zapewnić, że ich inwestycje w technologie wspierają ich cele biznesowe, technologiczne i operacyjne”.

Aby przyspieszyć osiąganie wyników, Cisco Lifecycle Services zapewnia elastyczne opcje współpracy, które są dostosowane do potrzeb klienta. Poziomy te obejmują:

  • Advise Me – Cisco doradza klientowi, jak osiągnąć pożądane rezultaty.
  • Do It With Me – Cisco pracuje wraz z klientem, aby pomóc mu osiągnąć pożądane rezultaty.
  • Do It For Me – Cisco ściśle współpracuje z klientem na wszystkich etapach, od zaleceń po realizację.

Bez względu na wybrany poziom, eksperci Cisco będą co kwartał mierzyć i oceniać postępy.

“Opinie w trakcie testów przekroczyły nasze oczekiwania” – powiedział Alistair Wildman, wiceprezes i dyrektor generalny Cisco Customer Experience. “Wiemy, że wielu naszym klientom spodoba się większy dostęp do naszych najlepszych inżynierów. Nasi wiodący w branży eksperci współpracują z zespołami klientów i partnerów, aby szybciej przekształcać i optymalizować ich środowisko IT”.

W ramach przygotowań do premiery, Cisco zaoferowało wersje demonstracyjne klientom na całym świecie, obejmując projektem organizacje z różnych branż. Cisco Lifecycle Services sprawdzili dostawcy usług telekomunikacyjnych, działy produkcji, opieka zdrowotna, handel detaliczny, finanse, edukacja czy sektor publiczny.

Cisco Lifecycle Services uzupełnia możliwości i skalę rozległego ekosystemu partnerów Cisco. W miarę jak eksperci Cisco i partnerów firmy analizują środowiska klientów i formułują zalecenia, ten elastyczny model umożliwia klientom angażowanie preferowanych partnerów do dostarczania różnorodnych usług wdrożeniowych i zarządzanych.

Dodatkowe materiały: