Avatar

Cisco zachęca organizacje do zwiększenia swojej wydajności poprzez inwestycje w najnowsze rozwiązania, odraczając jednocześnie płatności do 2024 r.

Najważniejsze wiadomości:

  • Nowy program realizowany przez Cisco Capital pozwoli klientom odroczyć płatności do 2024 roku;
  • Klienci mogą inwestować w technologię i usługi Cisco w celu utrzymania wydajności i ciągłości działania, minimalizując jednocześnie nakłady pieniężne;
  • Dla partnerów program stanowi kolejną elastyczną opcję płatności, którą mogą przedstawić swoim klientom.

Warszawa, 12 maja 2023 r. – Cisco kontynuuje zaangażowanie w pomoc firmom w skutecznym reagowaniu na zmiany w obecnej, stale zmieniającej się sytuacji ekonomicznej, wprowadzając inicjatywę Cisco Capital Business Acceleration Program. Oferowany za pośrednictwem Cisco Capital program ma na celu ułatwić obecnym i przyszłym klientom inwestycje w innowacyjne rozwiązania wspierające ich transformację cyfrową.

“Cisco Capital Business Acceleration Program jest odpowiedzią na prośby klientów i partnerów o pomoc w łagodzeniu wpływu niepewności rynkowej na ich firmy. Naszym celem jest zapewnienie klientom opcji płatności, które umożliwiają ciągłe inwestycje technologiczne. Tylko w ten sposób firmy mogą utrzymać produktywność i ciągłość biznesową, jednocześnie minimalizując nakłady gotówkowe” – powiedziała Kristine A. Snow, prezeska Cisco Capital. “Sukces klienta jest dla nas priorytetem, dlatego nowy program został zaprojektowany z myślą o pomocy przy najbardziej palących problemach naszych partnerów biznesowych i klientów.”

Płynność finansowa jest obecnie wyzwaniem dla wielu firm. Program Cisco Capital Business Acceleration pozwoli organizacjom odroczyć wszystkie płatności do 2024 roku w przypadku zakupu produktów lub usług przed 29 lipca. Możliwość jest zależna od całkowitej kwoty finansowanej oraz warunków umowy. Dla partnerów program stanowi kolejną, elastyczną opcję płatności, którą mogą przedstawić swoim klientom. Dzięki temu firmy współpracujące z partnerami mogą dokonać niezbędnych inwestycji w technologię Cisco już dziś, przy jednoczesnym maksymalnym zachowaniu płynności.

Do programu kwalifikują się wszystkie rozwiązania firmy Cisco, w tym sprzęt, oprogramowanie i usługi, a także wybrane usługi partnerów i sprzęt innych firm. W uzupełnieniu tej inicjatywy, oferta Cisco Refresh – certyfikowanych produktów regenerowanych przez Cisco – kwalifikuje się również do programu Cisco Capital Business Acceleration, pomagając organizacjom w nabyciu konkurencyjnego cenowo i gotowego do wysyłki sprzętu.

Więcej informacji: