Avatar
 • Nowe rozwiązania wspierające pracę hybrydową pomagają organizacjom spersonalizować doświadczenia pracowników i klientów.
 • Cisco nawiązuje współpracę z firmą Ford, aby stworzyć w pełni mobilne biuro.
 • Platforma Webex Embedded App Framework zostaje rozszerzona na smartfony, tablety i urządzenia Webex.

5 kwietnia 2022 r. – Cisco zaprezentowało nowe rozwiązania dla pracy hybrydowej w ramach platformy Webex, które umożliwią przedsiębiorstwom większe skupienie na komforcie i efektywności pracy ich zespołów.

Przestrzeń do pracy odkryta na nowo: praca hybrydowa wymaga od firm zupełnie nowego podejścia do organizacji miejsca pracy, aby zapewnić użytkownikom wyjątkowe, spójne doświadczenia – niezależnie od tego czy znajdują się w biurze, w domu czy w podróży.

 • Pierwsze w branży partnerstwo z firmą Ford ma na celu wdrożenie Webex Meetings w pojazdach, co zmieni je w mobilne biuro. Więcej informacji w materiale wideo: Przyszłość pracy w biegu | Ford & Webex.
 • Użytkownicy mogą z łatwością uruchamiać i korzystać z aplikacji takich jak Miro, MURAL, Shared Timer i Slido na swoich urządzeniach Webex. Więcej informacji w materiale wideo: Bezproblemowa współpraca dzięki aplikacjom na urządzeniach Webex.
 • Urządzenia Webex obsługują systemy do komunikacji innych głównych dostawców, oferując bezproblemową komunikację niezależnie od sprzętu i platformy.

Elastyczne style pracy: ludzie mają różne potrzeby odnośnie do współpracy, wykorzystywanych urządzeń czy platform do komunikacji. To sprawia, że jeszcze większe znaczenie zyskują elastyczność, wielozadaniowość i inkluzywność.

 • Nowe możliwości Vidcast, niezależnego narzędzia do nagrywania wiadomości wideo i komunikacji asynchronicznej, zwiększają zaangażowanie i produktywność pracowników zdalnych. Użytkownicy mogą importować demo nagrane w Webex, edytować je oraz udostępniać jako nagranie Vidcast. Narzędzie można jednocześnie łatwo osadzić w ankiecie Slido na potrzeby wirtualnych spotkań czy szkoleń. Vidcast sprawdza się również w przypadku Webex Events (kiedyś Socio). Więcej informacji w materiale wideo: Announcing Vidcast.
 • W ramach platformy Webex Embedded App Framework, klienci mogą uzyskać dostęp do jeszcze większej liczby ich ulubionych aplikacji, w tym InVision do tworzenia wirtualnych notatek.
 • Integracja Cisco Webex z Notion, narzędziem łączącym wszystkie aspekty zarzadzanie projektem, notatki oraz bazy danych, usprawnia prace klientów, podczas gdy Standout firmy ADP tworzy powiązania w ramach zespołu. Więcej informacji w materiale wideo: Zrozumieć styl pracy współpracowników.

Wyjątkowe wydarzenia hybrydowe: Webex Events umożliwia dodawanie napisów i tłumaczeń w czasie rzeczywistym, obsługując transkrypcję z języka angielskiego na 34 języki, a w przyszłości również kolejne. Jest to możliwe dzięki tej samej technologii, która jest wykorzystywana w Webex Meetings.

 • Standardy zgodności Webex Events (SOC 2 Type II, ISO 27001 i SOC 3) oraz integracja z Webex Control Hub zapewniają więcej informacji administratorom, a także uproszczone zarządzanie hybrydowymi środowiskami pracy i wydarzeniami.

Niezapomniane doświadczenia klientów: przedsiębiorstwa muszą pozostawiać w kontakcie i móc nawiązywać relacje z klientami za pośrednictwem preferowanych przez nich kanałów komunikacji. Dzięki Webex Connect, firmy mogą inteligentnie zarządzać tymi połączeniami od początku do końca, aby zapewnić bezproblemowe i spersonalizowane doświadczenia w kanałach cyfrowych.

 • Funkcja Webex Connect jest teraz zintegrowana z Webex Contact Center, co umożliwia obsługę nowych kanałów komunikacji, takich jak WhatsApp, Facebook Messenger i SMS.

„Obserwujemy jedną z największych zmian w sposobie pracy od dziesięcioleci. Aby przyciągnąć i zatrzymać wartościowych pracowników, organizacje muszą dostosować się do ich potrzeb i wartości, które wyznają, włączając w to możliwość wyboru skąd i kiedy pracują” – mówi Jeetu Patel, wiceprezes Cisco i dyrektor generalny działu Security and Collaboration. „Podążamy w kierunku realizacji wizji, która zakłada zapewnienie najlepszych doświadczeń podczas pracy hybrydowej, tak aby uwzględnić wszystkich pracowników. Innowacje na platformie Webex umożliwiają postawienie użytkownika na pierwszym miejscu.”